@jgj@est.social

2008-11-09

Laipade dünaamika jõuab laiale ekraanile!

Eile teatas kallis sõber Oras, kes on ka minu raamatute toimetaja ja produtsent, et temaga võttis ühendust George Clooney produtsent ja teatas, et nimetatud näitleja ja viimasel ajal ka mitmete filmidega (Good Night & Good Luck jne) kuulsust võitnud endine kiirabihaigla staar soovib mu raamatust režissöörina filmi vändata.

Pärast sellist uudist ei mõistnud ma midagi muud teha, kui minna poodi ja osta kast õlut. Noh, muidugi oskasin pärast seda veel poest ka tagasi tulla ja hakata seda õlut ka tarvitama. Ja et see tegevus väga igav poleks, siis kõrvale asusin vaatama saatesarja Top Gear, saamaks ideid, milline neljarattaline sõber endale hankida.

Üle-lombi produtsendid pakkusid välja ka muusika autori -- selleks on nõusoleku andnud Pink Floyd'i liider Roger Waters (täisnimega George Roger Waters) ning lisaks originaalmuusikale, mida esitavad Boy George ning George Michael, leiab filmis meiepoolse soovi kohaselt ka tublisti klassikalise muusika kullavaramusse kuuluvat, esitajaks enamasti Georg Ots.

Peaosalist Kristjan Kollomit hakkab kehastama endine bondi-staar George Lazenby. Filmi produtsentideks on leitud tandem rootslane Georg Malvius, kes siiani on kuulsust kogunud pigem muusikalide lavastajana ning endine ansambli The Beatles manager George Martin, kes hiljuti vabanes palju kõneainet ja dramaatikat pakkunud pantvangistusest (The Big Train "George Martin being kidnapped").

Eriefektid seadistab kreeklane Georgius Dimitrakis. Konsultandina töötab filmi juures originaalstsenaariumi autori suur fänn George Bush. Stsenarist on Noor Eesti kirjanik Mihkel-Georg Oras. Kogu filmi saab olema pühendatud kadunud George Peppardile. Enamus filmivõtteid toimuvad USAs Georgia osariigis Georgetown'i nimelises linnakeses ning Thbilisis.

Proosit!

Kommentaare ei ole: